Gure ikastegiak

Zugandik gero eta hurbilago: 11 egoitza Gipuzkoa osoan. Aukeratu zure ikastegia eta gozatu Lacunza esperientziaz
Donostia (Amara)
Eustasio Amilibia, 14 (20011)
  • Astelehenetik Ostegunera: 12.15h – 20.00h
  • Ostiralak: 12:00 - 19:00
Ikus kokapena
Donostia (Benta Berri)
Xalbador Bertsolaria, 8 (20018)
  • Astelehenetik Ostiralera: 12.15h – 20.00h
  • Ostiralak: 12:00 - 19:00
Ikus kokapena
Donostia (Moraza)
Moraza, 5 (20006)
  • Astelehenetik Ostiralera: 12.15h – 20.00h
  • Ostiralak: 12:00 - 19:00
Ikus kokapena
Donostia (Urbieta)
Urbieta, 14 (frantseseko ikasgelak) eta 16 (bulego nagusiak) (20006)
  • Lunes a Viernes: 08:00h – 18:00h
Ikus kokapena
Donostia (Bezeroari arreta)
San Bartolome 8 (Bezeroari arreta)
  • Astelehenetik Ostiralera 9.00h – 20.00h
Ikus kokapena
Donostia (Bidaiak eta Kanpamentuak)
San Bartolome, 10 (Bidaiak eta Kanpamentuak)
  • Lunes-Viernes: 9.00h – 20.00h
Ikus kokapena
Donostia (Gros)
Sekundino Esnaola, 39 (20001)
  • Astelehenetik Ostegunera: 12.15h – 20.00h
  • Ostiralak: 12:00 - 19:00
Ikus kokapena
Beasain
San Inazio, 17 (20200)
  • Astelehenetik Ostegunera: 12.15h – 20.00h
  • Ostiralak: 12:00 - 19:00
Ikus kokapena
Errenteria
Niessen MG (20100)
  • Astelehenetik Ostegunera: 12.15h – 20.00h
  • Ostiralak: 12:00 - 19:00
Ikus kokapena
Irun
Jose Ramon Agirretxe, 1 (20302)
  • Astelehenak-Asteazkenak: 9.30 – 12:30 | 15.30 – 20:15
  • Astearteak-ostegunak: 15:30-20:15
  • Ostiralak: 12:00 -17:15
Ikus kokapena
Zarautz
Gipuzkoa kalea, 15 (20800)
  • Astelehenetik Ostegunera: 12.15h – 20.00h
  • Ostiralak: 12:00 - 19:00
Ikus kokapena
43.3177783
-1.9833333
Donostia (Urbieta)
Urbieta, 14 (frantseseko ikasgelak) eta 16 (bulego nagusiak) (20006)
Lunes a Viernes: 08:00h – 18:00h
/sites/default/files/01.jpg
43.3164114
-1.9831013
Donostia (Bidaiak eta Kanpamentuak)
San Bartolome, 10 (Bidaiak eta Kanpamentuak)
Lunes-Viernes: 9.00h – 20.00h
/sites/default/files/img_1857-2.jpg
43.3146011
-1.9805967
Donostia (Moraza)
Moraza, 5 (20006)
Astelehenetik Ostiralera: 12.15h – 20.00h
Ostiralak: 12:00 - 19:00
/sites/default/files/lacunza_moraza_1.jpg
43.3049474
-1.9785804
Donostia (Amara)
Eustasio Amilibia, 14 (20011)
Astelehenetik Ostegunera: 12.15h – 20.00h
Ostiralak: 12:00 - 19:00
/sites/default/files/lacunza_amara_2.jpg
43.3244663
-1.9717224
Donostia (Gros)
Sekundino Esnaola, 39 (20001)
Astelehenetik Ostegunera: 12.15h – 20.00h
Ostiralak: 12:00 - 19:00
/sites/default/files/01_3.jpg
43.3097438
-2.0061098
Donostia (Benta Berri)
Xalbador Bertsolaria, 8 (20018)
Astelehenetik Ostiralera: 12.15h – 20.00h
Ostiralak: 12:00 - 19:00
/sites/default/files/benta_berri_lacunza_1.jpg
43.2854108
-2.1689679
Zarautz
Gipuzkoa kalea, 15 (20800)
Astelehenetik Ostegunera: 12.15h – 20.00h
Ostiralak: 12:00 - 19:00
/sites/default/files/lacunza_zarautz_1.jpg
43.33931
-1.792166
Irun
Jose Ramon Agirretxe, 1 (20302)
Astelehenak-Asteazkenak: 9.30 – 12:30 | 15.30 – 20:15
Astearteak-ostegunak: 15:30-20:15
Ostiralak: 12:00 -17:15
/sites/default/files/whatsapp_image_2019-06-26_at_10.15.19.jpeg
43.0471286
-2.1980719
Beasain
San Inazio, 17 (20200)
Astelehenetik Ostegunera: 12.15h – 20.00h
Ostiralak: 12:00 - 19:00
/sites/default/files/lacunza_beasain_1_0.jpg
43.3145919
-1.9006676
Errenteria
Niessen MG (20100)
Astelehenetik Ostegunera: 12.15h – 20.00h
Ostiralak: 12:00 - 19:00
/sites/default/files/lacunza_errenteria_1.jpg
43.3164851
-1.982905
Donostia (Bezeroari arreta)
San Bartolome 8 (Bezeroari arreta)
Astelehenetik Ostiralera 9.00h – 20.00h
/sites/default/files/entrada_lacunza_sb.jpg