Gure ikastegiak

Zugandik gero eta hurbilago: 11 egoitza Gipuzkoa osoan. Aukeratu zure ikastegia eta gozatu Lacunza esperientziaz
Donostia (Amara)
Eustasio Amilibia, 14 (20011)
  • Astelehenetik Ostegunera: 12.15 – 20.00
  • Ostirala: 12:00 - 19.00
Ikus kokapena
Donostia (Benta Berri)
Xalbador Bertsolaria, 8 (20018)
  • Astelehenetik Ostegunera: 12.00 – 20.00
  • Ostirala: 12:00 - 17.00
Ikus kokapena
Donostia (Moraza)
Moraza, 5 (20006)
  • Astelehenetik Ostegunera: 08.30 - 20.00
  • Ostirala: 08:30 - 19.00
Ikus kokapena
Donostia (Urbieta)
Urbieta, 16 (bulego nagusiak) (20006)
Ikus kokapena
Donostia (San Bartolome)
San Bartolome 10
  • Astelehenetik Ostegunera: 09.00 – 20.00
  • Ostirala: 09.00 - 19.00
  • Larunbata: 09.00 - 12.30
Ikus kokapena
Donostia (Gros)
Secundino Esnaola, 39 (20001)
  • Astelehenetik Ostegunera: 12.15 - 20.00
  • Ostirala: 12:00 - 19.00
Ikus kokapena
Beasain
San Inazio, 17 (20200)
  • Astelehenetik Ostegunera: 15.00 - 20.00
  • Ostirala: 14.00 - 19.00
Ikus kokapena
Errenteria
Niessen MG (20100)
  • Astelehenetik Ostegunera: 12.15 - 20.00
  • Ostirala: 12.00 - 19.00
Ikus kokapena
Irun
Jose Ramon Agirretxe, 1 (20302)
  • Astelehenak eta asteazkenak: 9:30 - 12:30 / 15:45 - 20:15
  • Astearteak esta ostegunak: 15:45 - 20:15
  • Ostiralak: 12:00 - 17:00
Ikus kokapena
Zarautz
Gipuzkoa kalea, 15 (20800)
  • Astelehenetik Ostegunera: 12.15 - 20.00
  • Ostirala: 12.00 - 19.00
Ikus kokapena
Tolosa Lopez Mendizabal
Lopez Mendizabal Pasealekua 1
  • Astelehenetik Ostegunera: 12:15h – 19.00h
  • Ostiralak : 12:00 - 17:00
Ikus kokapena
Tolosa Rondilla
Rondilla Kalea 2
  • Astelehenetik Ostegunera: 12:15h – 19.00h
  • Ostiralak: 12:00- 17:00
Ikus kokapena
43.3177783
-1.9833333
Donostia (Urbieta)
Urbieta, 16 (bulego nagusiak) (20006)
/sites/default/files/01.jpg
43.3146011
-1.9805967
Donostia (Moraza)
Moraza, 5 (20006)
Astelehenetik Ostegunera: 08.30 - 20.00
Ostirala: 08:30 - 19.00
/sites/default/files/lacunza_pd_sessions_november_2022-06.jpg
43.3049474
-1.9785804
Donostia (Amara)
Eustasio Amilibia, 14 (20011)
Astelehenetik Ostegunera: 12.15 – 20.00
Ostirala: 12:00 - 19.00
/sites/default/files/lacunza_amara_2.jpg
43.3244663
-1.9717224
Donostia (Gros)
Secundino Esnaola, 39 (20001)
Astelehenetik Ostegunera: 12.15 - 20.00
Ostirala: 12:00 - 19.00
/sites/default/files/gros-lacunza-03_0.png
43.3097438
-2.0061098
Donostia (Benta Berri)
Xalbador Bertsolaria, 8 (20018)
Astelehenetik Ostegunera: 12.00 – 20.00
Ostirala: 12:00 - 17.00
/sites/default/files/benta-berri-cmabio-look-2023-45_0.png
43.2854108
-2.1689679
Zarautz
Gipuzkoa kalea, 15 (20800)
Astelehenetik Ostegunera: 12.15 - 20.00
Ostirala: 12.00 - 19.00
/sites/default/files/lacunza_zarautz_1.jpg
43.33931
-1.792166
Irun
Jose Ramon Agirretxe, 1 (20302)
Astelehenak eta asteazkenak: 9:30 - 12:30 / 15:45 - 20:15
Astearteak esta ostegunak: 15:45 - 20:15
Ostiralak: 12:00 - 17:00
/sites/default/files/whatsapp_image_2019-06-26_at_10.15.19.jpeg
43.0471286
-2.1980719
Beasain
San Inazio, 17 (20200)
Astelehenetik Ostegunera: 15.00 - 20.00
Ostirala: 14.00 - 19.00
/sites/default/files/lacunza_beasain_3_0.jpg
43.3145919
-1.9006676
Errenteria
Niessen MG (20100)
Astelehenetik Ostegunera: 12.15 - 20.00
Ostirala: 12.00 - 19.00
/sites/default/files/lacunza_errenteria_1.jpg
43.31705
-1.98327
Donostia (San Bartolome)
San Bartolome 10
Astelehenetik Ostegunera: 09.00 – 20.00
Ostirala: 09.00 - 19.00
Larunbata: 09.00 - 12.30
/sites/default/files/entrada_lacunza_sb.jpg
43.13648
-2.07458
Tolosa Lopez Mendizabal
Lopez Mendizabal Pasealekua 1
Astelehenetik Ostegunera: 12:15h – 19.00h
Ostiralak : 12:00 - 17:00
/sites/default/files/d425723e-3e06-4a80-87dd-70752e266ec6.jpg
43.13713
-2.07416
Tolosa Rondilla
Rondilla Kalea 2
Astelehenetik Ostegunera: 12:15h – 19.00h
Ostiralak: 12:00- 17:00
/sites/default/files/bridge_lacunza_4.jpg